Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Dnia Patrona naszej szkoły 16 kwietnia odbyło się spotkanie z aktorem Ireneuszem Czopem.
Uczniowie naszej szkoły  nagrodzeni przez Łódzkiego Kuratora Oświaty na uroczystej gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych !!!
8 kwietnia 2015r. w Gimnazjum nr 3 odbył się turniej pod nazwą ,,Ratujemy Życie”,
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru uczniowie wraz z polonistami przygotowali spektakl poświęcony twórczości Zbigniewa Herberta pt. "Cogito... Pan Cogito...Kim jest Pan Cogito?".
Uczniowie naszej szkoły najlepsi  wśród uczniów gimnazjów województwa łódzkiego !!!
3 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych.
1 marca 2015r. poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej mszy św.odprawionej w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny.
28 lutego 2015 r, w naszej szkole przeprowadzono trzynastą edycję Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego.
27 lutego (w piątek) o godz. 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej
21-06-2015

Dzień Otwarty

25 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów klas szóstych piotrkowskich szkół podstawowych.