Comenius 2013- 2015

Z wielką radością informujemy, iż po zakończeniu rundy selekcyjnej wielostronny projekt partnerskiej współpracy szkół Comenius "Connect to a Green World" uzyskał akceptację Narodowej Agencji, w związku z czym nasza szkoła ponownie otrzyma 20 000 euro z funduszy europejskich na realizację działań projektowych w latach 2013-2015.

Projekt został opracowany przez nauczycielki języka angielskiego: p.Agnieszkę Kucińską oraz p.Katarzynę Trojanowską-Nienałtowską we współpracy ze szkołami z Hiszpanii, Finlandii, Turcji, Łotwy, Grecji, Niemiec i Rumunii. Głównym celem projektu jest wzrost świadomości i wiedzy uczniów oraz społeczności lokalnej dotyczącej wykorzystania alternatywnych źródeł energii i ich znaczenia dla rozwoju przyszłych pokoleń.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie realizacji projektu i zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego zaangażowania w zaplanowane zadania. Pierwszym wyjazdem zagranicznym w ramach projektu Comenius będzie wizyta w szkole partnerskiej w San Fernando, w południowo-zachodniej Hiszpanii, nad Oceanem Atlantyckim.

INFORMACJE O PROJEKCIE COMENIUS W MEDIACH   [1]  [2]  [3]  [4]

KRYTERIA DOBORU UCZNIÓW DO WYJAZDÓW ZAGRANICZNYCH !!!
KAMPANIA INFORMACYJNA PROJEKTU "CONNECT TO A GREEN WORLD"
KONKURS NA LOGO KO£A Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KONKURS PLASTYCZNY NA EKO-OZDOBY CHOINKOWE!
RAPORT Z MOBILNOŚCI W HISZPANII
RAPORT Z MOBILNOŚCI W FINLANDII