W naszej szkole uczniowie pod kierunkiem nauczycieli (B. Aleksandrowicz, I. Rejmicz, J. Żak) włączyli się w te obchody realizując następujące przedsięwzięcia:
W piątek 7-go listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca 96-ą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
W sobotę 25 października 201 4 r. drużyna szkolnego koła geograficzno-turystycznego „HORYZONT” wzięła udział w rajdzie PTTK „Płomyk Pamięci”.
We wrześniu nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej akcji ekologicznej było to Sprzątanie Świata.
W czwartek 16 października 2014 roku obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.
Dzień Edukacji Narodowej to święto nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły.
1 września 2014 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2014/2015.