21 lutego 2015roku odbył się kolejny rajd organizowany przez Piotrkowski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego „Gorącego Czaju Łyk”.
W piątek 20 lutego dokonaliśmy w naszej szkole podsumowania wyników w nauce za I półrocze.
30 stycznia w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa.
28 stycznia odbył się w naszej szkole X Jubileuszowy Turniej Tańca Nowoczesnego.
I chociaż śniegu brak, to kolejny raz dokarmialiśmy zwierzęta.
18-06-2015

Jasełka 2014

W dniu 19 grudnia młodzież naszej szkoły nawiązując do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przedstawiła jasełka "W oczekiwaniu na Pana".
Od 12 grudnia w Gimnazjum nr 5 będziemy obchodzić 33 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego.
7 listopada grupa uczniów naszej szkoły wraz z p. Jakubik i p. Burnant wybrała się
do zmodernizowanej piotrkowskiej Oczyszczalni Ścieków na lekcję otwartą „Ścieki czy zamknięty obieg wody”.
Dnia 21 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyła się „Dyskoteka Andrzejkowa„ zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
18-06-2015

Rajd Parasolowy

15 listopada drużyna SKGT „HORYZONT” wzięła udział w 45 Rajdzie Parasolowym.