Rok szkolny 2008/2009

Uczniowie uczestniczyli w następujących konkursach:

Wyróżnienie - Kalina Paszta III c w V Międzygimnazjalnym Konkursie Poetyckim.

Filip Miszczyk I g - osiągnięcia plastyczne:

Udział w 4 integracyjnych wystawach z okazji XVI Dni Polskich w Austrii, pod patronatem Konsulatu RP i Forum Polonii w Wiedniu.
Udział w wystawie UNWG w ONZ w Wiedniu.
Udział w wystawach w „Galerii u Panien" w Piotrkowie Trybunalskim i w Muzeum Döbling - Villa Wertheimstein z okazji XVII Dni Polskich w Wiedniu.
Prace w prywatnych kolekcjach w Austrii, Polsce, Japonii i we Włoszech.
rodki uzyskane ze sprzedaży prac w części zasiliły konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą".

wyróżnienie - Aleksandra Adamczyk II g - w XIV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Dbam o piękno mego Domu - Ziemi" pt. "Klimat w potrzebie".
[zobacz zdjęcia]

I - miejsce - Katarzyna Simińska kl.3f - w konkursie Jan Paweł II - Papież Polak XXX-lecie pontyfikatu.

III - miejsce - Joanna Paul kl. 2f, Aleksandra Szadkowska kl. 2f, Maja Łapińska kl. 3d - Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Uzależnieniach.

II - miejsce - Patrycja Waśkiewicz kl. 3c - Konkurs plastyczny na najciekawszą zakładkę przestrzegającą młodzież przed wirusem HIV. [zobacz zdjęcia]

wyróżnienie - Magdalena Cichoń kl. 3i - Konkurs plastyczny na najciekawszą zakładkę przestrzegającą młodzież przed wirusem HIV.

I miejsce - Ewa Jędrzejczyk kl. 2f - Konkurs fotograficzny "Moje wakacyjne spotkanie z inną kulturą".

III miejsce - Wiktoria Bernas kl. 1b - Konkurs fotograficzny "Moje wakacyjne spotkanie z inną kulturą".