PODSUMOWANIE SPORTOWE ROKU

W hali Relax odbyło się 13.10.2015 podsumowanie sportowe ubiegłego roku szkolnego.
Rozdano nagrody za rywalizację sportową w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego oraz Lig Osirowskich.
Nasza Szkoła w rywalizacji szkół gimnazjalnych zdominowała rozgrywki miejskie SZS, zajmując w ogólnej klasyfikacji I miejsce, reprezentując później z sukcesami Piotrków Trybunalski w rozgrywkach rejonowych i wojewódzkich. Wyróżniono również nauczycieli wf-u : A.Kalinowską, I.Kapuścik, P.Wąchałę oraz J.Kisiela za osiągnięte wyniki sportowe na poziomie wojewódzkim.
W drugiej części rozdano medale, puchary i nagrody za zwycięstwa w rywalizacji sportowej w rozgrywkach OSIR-owskich. Nasza Szkoła na sześć imprez wygrała cztery: piłka siatkowa dziewcząt i chłopców , koszykówka dziewcząt oraz piłka ręczna chłopców a w dwu kolejnych zajęła II miejsca: piłka ręczna dziewcząt oraz koszykówka chłopców.
Jacek Kisiel