Podobnie jak w poprzedniej edycji Rządowego Programu duża grupa uczniów naszej Szkoły uczestniczyła w trzydniowej wycieczce turystyczno-sportowej do Wisły.
Projekt  "Bezpieczna i przyjazna szkoła"
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy VOLLEY5 w ramach rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”...
Po raz siódmy w naszej szkole rozegrano turniej siatkarski poświęcony pamięci Marka Kapuścika,
W hali Relax odbyło się 13.10.2015 podsumowanie sportowe ubiegłego roku szkolnego.
Przy słonecznej pogodzie na obiektach sportowych w Pajęcznie, odbył się w sobotę 03.10.2015 Finał Wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce siatkowej chłopców.
17 września 2015r w Łodzi odbyły się zawody półfinałowe Orlikowej Ligi Mistrzów  woj. Łódzkiego.