Spotkanie z panią Ewą Nowak

28 listopada 2016 roku odbyło się spotkanie z panią Ewą Nowak, w którym uczestniczyli nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.
Pani Ewa Nowak jest pedagogiem i terapeutką. W 1997 roku napisła pierwszy artykuł do czasopisma, a jej debiut książkowy miał miejsce w w 2002 roku. Obecnie autorka ma na swym koncie ponad 40 książek, których akcja rozgrywa się współcześnie. Podejmują one problemy uniwersalne, właściwe ludziom w każdych czasach, zmuszają do refleksji, wzruszają i bawią.
Nasz gość okazał się osobą bardzo otwartą, bezpośrednią i świetnie nawiązującą kontakt z publicznością. Podczas warsztatów z z humorem opowiadał o swojej młodości i pracy pisarskiej, następnie udzielał odpowiedzi na pytania publiczności. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami.