Dzień Sportu dla dzieci

Korzystając z pięknej pogody, uczniowie IIA wraz z opiekunem Martą Szafranek zorganizowali 10 maja 2016 roku Dzień Sportu dla dzieci z rodzin zastępczych przy Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

W pierwszej kolejności drugoklasiści zaproponowali młodszym kolegom rywalizację podczas drużynowych zawodów sportowych, które przysporzyły uczestnikom wiele radości. Następnie przeprowadzili krótką rozgrzewkę przygotowującą wszystkich do rozgrywek w piłkę nożną. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery zespoły i rozpoczęły się emocjonujące mecze piłkarskie.
Zachęcona współpracą z Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka oraz wspólną dobrą zabawą młodzież gimnazjalna zaproponowała kolejne zajęcia, które odbędą się w październiku 2016 roku.

Opiekun: Marta Szafranek