Obóz sportowo-rekreacyjny w Wiśle

Blisko czterdziestu uczniów naszej Szkoły oraz szóstoklasistów, którzy rozpoczną naukę w Gim5, uczestniczyło w obozie sportowo-rekreacyjnym w dn 5-16.08.2016 w Wiśle.
W komfortowych warunkach przy sprzyjającej pogodzie , uczestnicy realizowali program sportowy  głownie z zakresu piłki siatkowej oraz innych dyscyplin sportowych. W trakcie obozu zdobyto pieszo dwa szczyty górskie /Czantoria , Malinka/ oraz kilka innych atrakcji turystycznych / np: skocznia i muzeum Małysza/. Oczywiście uczestnicy w ramach rozrywki i relaksu zaliczyli park linowy, kolejkę górską, tor saneczkowy oraz dwukrotnie parki wodne. Nie zabrakło również czasu na zawody, gry, spotkania integracyjne, ogniska ....  do zobaczenia za rok.

JACEK KISIEL