SUKCESY KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT!

22.01.2016r zostały rozegrane mecze w ramach Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR. Koszykarki Gimnazjum nr 5 pokonały wszystkie szkoły startujące w zawodach zajmując I miejsce.

Skład drużyny: Julia Bednarczyk, Zuzanna Papiernik, Martyna Brylikowska, Julia Michalska, Łucja Gliszczyńska, Zuzanna Kotlicka, Małgorzata Krawczyk, Sara Szczukocka, Karolina Jureńczyk, Kaja Mijas, Daria Grobelna, Małgorzata Gruca, Paulina Urynowicz, Zuzanna Nowacka.
Opiekun Anna Odrzywół

Dnia 28.03.2016r. odbyły się mistrzostwa miasta w piłce koszykowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły wszystkie gimnazja piotrkowskie. Nasza szkoła zajęła I miejsce i w dniu 4.04.2016r. reprezentowała Piotrków w półfinale mistrzostw województwa łódzkiego.
Dziewczęta z Gimnazjum nr 5 przegrały mecz z Radomskiem, wygrały z Pajęcznem i po zaciętej walce zwyciężyły z mocnym zespołem z Bełchatowa. Małe punkty zadecydowały w rezultacie o pierwszym historycznym zwycięstwie naszej szkoły i awansie do mistrzostw województwa łódzkiego w piłce koszykowej dziewcząt!
Skład zespołu: Anna Niedzielska, Marta Osuch, Julia Dróżdż, Natalia Kubiś, Zuzanna Nowacka, Małgorzata Krawczyk, Sara Szczukocka, Małgorzata Gruca, Karolina Jureńczyk, Daria Grobelna, Julia Sieroska, Martyna Brylikowska, Julia Michalska.
Opiekun Anna Odrzywół