"WIDZĘ - REAGUJĘ" - turniej siatkarski

zdjęcie
23.10.2014 odbyło się podsumowanie programu "Bezpieczne Miasto 2014" oraz kampanii społecznej "Widzę - Reaguję 2014".
Tak jak w latach poprzednich  uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w ww. programach,  biorąc udział w działanich polegających na upowszechnianiu tematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia i życia. Jednym z obszarów działań były zmagania  sportowe, a turniej siatkarski był zarazem imprezą kończącą i podsumowującą tegoroczną edycję. Chłopcy - zawodnicy  naszej szkoły zajęli wsród piotrkowskich gimnazjów I miejsce, a w ogólnej punktacji /łącznie ze szkołami średnimi/  VII miejsce. Uczniowie - zawodnicy uczestniczący w programie:

Januszewski M ; Jakubowski P; Ignaczak M; Sawicki M; Krych M; Ruciński K; Swiercz D; Tomala M; Stramski K; Jędrzejczyk M; Stonoga J.

Trener: Jacek Kisiel