SIATKARSKI FINAŁ

zdjęcie
Na zakończenie tegorocznego sezonu rozgrywkowego uczniowie z naszej Szkoły a zarazem zawodnicy VOLLEY5 zdobyli II miejsce w finale rozgrywek Orlikowej Ligi Mistrzów.
W finale rozgrywanym 14.06.2014 w Wieruszowie pokonali 2-0 zespół z Dobronia i niestety ulegli w meczu o I miejsce zespołowi z Ozorkowa. Po zajęciu dwukrotnie III miejsca we wcześniejszych edycjach tym razem na podium o jedno miejsce wyżej, wynik cieszy tym bardziej, że zespół oparty jest na młodszych zawodnikach z rocznika 1999.

Skład zespołu: Patura Artur, Nowak Mateusz, Głowacki Adam, Borowski Paweł, Krych Michał, Sawicki Mikołaj, Ignaczak Maciej, Januszewski Miłosz, Stramski Kamil, Jędrzejczyk Maciej, Stonoga Jakub, trener: Jacek Kisiel.