Projekt edukacyjny

Wędrujemy, obserwujemy, dokumentujemy
- Sulejowski Park Krajobrazowy

W dniu 6 czerwca 2013r. w Gimnazjum nr 5 odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Wędrujemy obserwujemy dokumentujemy- Sulejowski Park Krajobrazowy. W projekcie wzięło udział 36 osób podzielonych na 8 zespołów. Dokumenty ich pracy to 8 folderów, 8 prezentacji multimedialnych, 2 filmy oraz zdjęcia. Uczniowie wykazali się wiedzą i kreatywnością. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagarowy książkowe na uroczystym zakończeniu roku 2012/2013.

Na szczególną uwagę zasługuje postawa uczniów klasy IIB (Hubert Suszyński, Konrad Wrona, Natalia Drąszczyk, Kasia Majchrowska, Dominika Kulbat, Emilia Siewior, Iza Senderowicz), klasy IIH (Adrianna Wnuk, Olga Kuna) oraz klasy IIF (Marcin Gumienny, Przemysław Olbromski, Patryk Warych, Kacper Rozpendek). BRAWO!

Gośćmi Święta projektu byli rodzice uczniów, których powitała uczennica klasy IIIH Mariola Pirek.

Opiekunami projektu były: Katarzyna Burnant i Danuta Włodarczyk

Autorkami filmu są: Mariola Pirek i Ania Dobrowolska