Certyfikat SzPZ

Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie

24 października br. w Łodzi wicedyrektor M.Kacperek oraz koordynator programu „Szkoła promująca zdrowie”, D.Włodarczyk, odebrały z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego. Jesteśmy jedną z siedemnastu szkół, które po rekomendacji Koordynatorów Regionalnych zostały włączone do sieci wojewódzkiej.
    Wręczając certyfikat, Łódzki Kurator Oświaty podziękował szkołom za aktywne upowszechnianie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania i korzyści płynących z regularnej aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz życzył dalszych skutecznych działań na rzecz promocji zdrowego stylu życia.
     Kolejnym etapem działalności naszego gimnazjum w zakresie promowania zdrowego stylu życia jest ubieganie się o Certyfikat Krajowy.