SIATKARSKI FINAŁ

Na zakończenie tegorocznego sezonu rozgrywkowego uczniowie z naszej Szkoły a zarazem zawodnicy VOLLEY5 zdobyli II miejsce w finale rozgrywek Orlikowej Ligi Mistrzów.
W dniu 02.06.14 w Łodzi rozegrano półfinał wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce siatkowej chłopców.
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły potwierdzili dominację na siatkarskich parkietach szkół gimnazjalnych w Piotrkowie Trybunalskim.
Podobnie jak w latach ubiegłych , uczniowie Gimnazjum 5 zdominowali rozgrywki siatkówki plażowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Franciszek Szymczyk

Odznaczony za zasługi dla naszego miasta
Zakończyła się szkolna liga OSiR w piłce koszykowej chłopców 2013/2014.
Podobnie jak w latach ubiegłych chłopcy z Gimnazjum 5 zwyciężyli w mistrzostwach miasta w piłce siatkowej pokonując kolejno wszystkie szkoły...

GIMNAZJADA

Halowa piłka nożna.
Podążając za współczesnymi trendami, przystąpiliśmy do realizacji projektu edukacyjnego „Taniec jako jeden z elementów zdrowego stylu życia”.
Od chwili podania informacji dotyczącej organizacji Szkolnego Konkursu Tańca, przygotowania ruszyły pełną parą.