Halowa piłka nożna

W naszej szkole od dziesięciu lat organizowane są zawody między klasowe w halowej piłce nożnej na poszczególnych poziomach nauczania.
W tym roku szkolnym (2013/14) przystąpiliśmy do programu
Zachowaj równowagę” i w ramach tego programu również organizujemy te zawody. Do zawodów tych włącza się również Rada Osiedla „Słowackiego Północ” fundując nagrody rzeczowe i puchary sportowe dla najlepszych zespołów i zawodników, jak również przekazując sprzęt sportowy znacznej wartości (ok.1200 zł) na wyposażenie szkoły. Najlepsi zapraszani są także do udziału w wycieczkach i zajęciach sportowych (nieodpłatnie) do Bełchatowa i Aquaparku w Łodzi.

Terminarz zawodów w roku szkolnym 2013/2014 – zawody odbywają się w dni wolne od nauki szkolnej tj. w soboty:
Klasy I – 16, 30 listopada
Klasy II – 11, 18 stycznia
Klasy III – 7, 14 grudnia

Udział biorą zespoły zgłoszone przez przedstawiciela danej klasy (5+1+ gracze rezerwowi). Zawody rozgrywane są systemem „każdy z każdym”
Najlepsze trzy zespoły z każdego poziomu nauczania biorą udział w „Szkolnej Lidze Mistrzów – 8, 15 luty

Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Wyniki:

Klasy 1 [zobacz]