V Wojewódzki Konkurs Informatyczny ECDL

Finał Konkursu - 20.03.2019
TV Piotrków

W środę, 20 marca w Prywatnej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego ECDL. Zmagania młodych informatyków wygrał Bartosz Siwakowski ze Szkoły Podstawowej nr 2. W konkursie udział wzięło 17 uczniów z piotrkowskich gimnazjów i szkół podstawowych, zgłoszonych przez nauczycieli informatyki.

Bartosz Siwakowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie został laureatem V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego ECDL w zakresie programowania w języku Python. Finał konkursu i wręczenie nagród jego laureatom odbyły się w Prywatnej Szkole Podstawowej i Prywatnym Gimnazjum im. Rafała Orlewskiego w Piotrkowie. Również w tej placówce, w certyfikowanej pracowni komputerowej ECDL, konkurs został przeprowadzony. W uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród udział wzięli Tomasz Trzaskacz z kuratorium oświaty z delegaturą w Piotrkowie Trybunalskim, Albert Hodorowicz, egzaminator ECDL, Magdalena Jakubiak, właściciel prywatnych placówek edukacyjnych, dyrektor tych szkół Aneta Żurawska oraz wicedyrektorzy Bożena Gadomska i Marta Krakowiak-Zawada.   Uczniowie zgłoszeni do konkursu zmagali się z zadaniami związanymi z programowaniem w języku Python. Udział w konkursie wzięło 17 uczniów z różnych szkół piotrkowskich, zarówno podstawowych, jak i gimnazjów.

GRATULUJEMY!