TURNIEJ „DZIKICH DRUŻYN”

HALOWA  PIŁKA NOŻNA - 3.03.2018
TURNIEJ „DZIKICH DRUŻYN” W  HALOWEJ  PIŁCE NOŻNEJ –  3.03.2018r.
„O Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Słowackiego Północ”
Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” (1x15 minut) . Zespoły grały w 6-cio osobowych składach (5 zawodników      w polu + bramkarz + rezerwowi). Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły. W zawodach brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2.

Elyta

Gang
Gim 5
1 : 0 4 : 0 4 : 0 x 9 9 : 0 I
Najlepszy bramkarz – Michał Papis – Elyta Olympus. Najlepszy strzelec – Paweł Różycki – 6 bramek – Elyta Olympus
Skład zwycięskiej drużyny Gang Gim 5 – Kacper Fisiak, Mariusz Janicki, Jakub Pluta, Maciej Woźniak, Jakub Troszok, Kornel Pryczek.
Skład drużyny Elyta Olympus – Dorian Maciążek, Paweł Różycki, Jakub Stępień, Kacper Kotlicki, Michał Papis, Igor Nowakowski, Kajetan Magiera.
Skład drużyny Ewce po nalewce – krzysztof Błaszczyk, Szymon Wdowiak, Kacper Mękarski, Sergiusz Pyszkiewicz, Mikołaj Dędek, Klaudiusz Dudkiewicz, Kacper Koziorowski.
Skład drużyny Bombiarze Fofa – Adam Góra, Stefan Kołek, Mikołaj Kadłuczka, Bartek Herudziński, Adrian Kisiel, Wiktor Grelowski, Konrad Pietraszko.
Zawody zorganizował  Franciszek Szymczyk, a sedziowali: Tomasz Kroczyński, Paweł Wąchała.
Nagrody rzeczowe dla najlepszych ufundował Przewodniczący Rady Osiedla „Słowackiego Północ” - Józef Szelka.