Do grona uczniów naszej szkoły zostało przyjętych 98 pierwszoklasistów.
W dniu 19.10.2017 r. o godz. 16.30 odbyła się ważna uroczystość. Najmłodsi uczniowie ubrani na galowo złożyli ślubowanie, nastepnie zostali pasowani na uczniów. Po części oficjalnej nasze pierwszaki zaprezentowały swoje umiejetności popisując się recytacją, tańcem i śpiewem ( nawet w języku angielskim). Na koniec odpowiedziały na pytania zadane przez kolegę z nastarszej klasy -" Kto Ty jesteś?"i bezbłędnie deklamowały wiersz Władysława Bełzy. Egzamin na pierwszoklasistę został zdany na szóstkę.
Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak, przedstawiciel Delegatury Kuratorium Oświaty wizytator p. Jolanta Banasik, Proboszcz Parafii Św. Jana Pawła II ksiądz Jacek Tyluś

Powodzenia na długiej drodze nauki szkolnej.