Ogłoszenie!

info-1490793006
Zapisy do Szkoły Podstawowej nr 2 na rok szkolny 2017/2018
do klasy I, II, III, IV, V, VI, VII
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim informuje,
że w związku z utworzeniem nowej sieci szkół oraz zmianami w rejonizacji istnieje możliwość, oprócz naboru do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018, zapisu uczniów zamieszkujących w nowym obwodzie szkoły także do klas
od drugiej do siódmej.
Informujemy, że na poziomie klasy siódmej zostanie utworzona klasa sportowa z piłką ręczną dziewcząt. Istnieje również możliwość utworzenia klasy integracyjnej.
Od 1 września 2017 roku zajęcia będą odbywać się w siedzibie Gimnazjum nr 5 przy ul. Kostromskiej. Budynek posiada najnowocześniejszą bazę w mieście, jest przystosowany dla uczniów szkoły podstawowej oraz do potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Na czas wygaszania gimnazjum przewidujemy wyłączenie jednego skrzydła budynku dla uczniów klas I – III. Przygotowanie pomieszczeń dla uczniów klas młodszych nastąpi do końca wakacji.
Szkoła posiada świetlicę, stołówkę, bibliotekę z centrum informacji multimedialnej, ekopracownię
oraz profesjonalnie przygotowane pracownie przedmiotowe. Zapewniamy stałą opiekę pielęgniarki, stomatologa, pedagoga i psychologa. Wnętrze budynku i jego otoczenie jest zabezpieczone przez monitoring wizyjny.
Gwarantujemy zajęcia lekcyjne w godz. 8.00 – 15.30.
W kwietniu planujemy zorganizowanie Dnia Drzwi Otwartych, aby rodzice i uczniowie mogli nas poznać
i obejrzeć nową siedzibę szkoły.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Serdecznie zapraszamy!
Uwaga!
Zapisy uczniów już trwają w obu siedzibach szkoły, przy ulicy Daniłowskiego 3 oraz przy ulicy Kostromskiej 50.

Granice nowego obwodu szkoły:
Wojska Polskiego (od trasy A-1 do A. Krajowej), Armii Krajowej do Słowackiego, północna strona Słowackiego do trasy A-1, Brzozowa, Bystra, Cedrowa, Czysta, Daniłowskiego, Dębowa, Doroszewskiego, Głęboka, Jarzębinowa, Kamienna, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska (od Wojska Polskiego do Słowackiego), Kościelna, Letnia, Lipowa, Liściasta, Modrzewskiego, Matejki, Płytka, Polna od Armii Krajowej, Przelotowa, Reja, Rejtana, Rzeczna, Stawowa, Szkolna (od Armii Krajowej do Kostromskiej), Twardosławicka, Urwista, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zawodzie do Słowackiego, Źródlana.

wersja do druku:
załącznik 1

informacja-sp2-1490792552 (doc) 0.02mb, (Pobrań: 984)
Wniosek (doc) 0.06mb, (Pobrań: 232)
Zgłoszenie (doc) 0.06mb, (Pobrań: 228)