NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE

Pani Dyrektor Katarzyna Błażejewska powitała wszystkich przybyłych i życzyła uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pedagogom, pracownikom administracji i obsługi roku pełnego sukcesów, zadowolenia i satysfakcji z wyników. Natomiast uczniowie: Noemi Banach z kl. 6a, Wiktor Błaszczyk z kl. 6a, Kamil Matuszczyk z kl. 6a, Maja Lachowska z kl. 8b, Zuzanna Ratajczyk z kl. 8b, Aleksandra Nienałtowska z kl. 8b, Aniela Czaja z kl. 8c, Alicja Kulbat z kl. 3b (gimnazjum) i Bartosz Siwakowski z kl. 3g (gimnazjum) zaprezentowali część artystyczną poświęconą 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Organizatorki uroczystości: Anna Kołacińska, Agata Paul, Urszula Ratajczyk, Marta Szafranek, Jadwiga Jaszkowska i Anna Skrzypczyńska - Krata

Video: H.Pirek

Foto: H.Pirek, L.Barycki, M.Szafranek, Ania Tomecka