NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

IMG_9735
10 listopada  w naszej szkole odbył się apel z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W trakcie spotkania w holu B1 uczniowie wysłuchali pieśni śpiewanych przez polskich żołnierzy walczących o wolną i niepodległą Polskę. W apelu brali udział: Kamila Olszewska 3g, Bartek Adamczyk 3f, Karolina Kubera 3e Aleksandra Wrona 2f, Bartek Lisicki 2e, Dawid Kacperczyk 2f, uczniowie klas czwartych (chór), dziewczyny z klasy 6b (chór) oraz uczniowie klasy 3d (nagłośnienie).

Apel przygotowali: A. Skrzypczyńska – Krata, M. Czarczyk, M. Purgał

Natomiast 11 listopada, uroczystości 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości odbyły się na terenie miasta, w której wziął udział Poczet Sztandarowy naszej szkoły pod opieką pana Leszka Baryckiego. Delegacja z naszej szkoły na czele z panią dyrektor Katarzyną Błażejewską złożyła wiązankę kwiatów przy pomniku Nieznanego Żołnierza.

video: Izabela Marosek/H.Pirek

Foto: Izabela Marosek (1-39), Julia Zasada (40-51), Leszek Barycki (52-56)