LEKCJE ANGIELSKIEGO W TERENIE!

21-23 marca 2018
W dniach 21-23 marca 2018 roku uczniowie uczestniczący w projekcie międzynarodowej wymiany mieli okazję integrować się ze swoimi zagranicznymi partnerami oraz doskonalić swoje umiejętności językowe podczas spaceru po miasteczku Ontinyent, w którym są zakwaterowani, a także podczas wycieczek do pobliskich miejscowości.
W Elche podziwiali EL PALMERAL DE ELCHE - gaj palmowy stanowiący największe skupisko palm w Europie, który w 2000 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W miejscowości Xàtiva natomiast odwiedzili EL CASTELL DE XÀTIVA - średniowieczny zamek znajdujący się na szczycie stromej góry, z której, "zdobywszy" fortecę, kontemplowali gęstą zabudowę miasteczka.
Takie wycieczki są zatem nie tylko doskonałą lekcją języka angielskiego, ale również umożliwiają młodzieży poznanie historii kraju swojego partnera. A o tym, jak bogaty w niezapomniane wrażenia jest program międzynarodowej wymiany uczniów, najlepiej świadczą zamieszczone poniżej zdjęcia.