logo-800
W związku z obchodami 800 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego nasza szkoła uczestniczy we wspólnym projekcie piotrkowskich szkół podstawowych

Cel główny projektu:
 przybliżenie uczniom historii miasta Piotrkowa Trybunalskiego, szczególnie jego początków
Uczestnicy: uczniowie wraz z rodzicami.

Termin dostarczenia prac: do końca kwietnia 2017 r. do Pani Izabeli Gonery, Sylwii Budzisz lub wychowawcy klasy

Collage - „Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”

(uczniowie klas I – VI, sposób tworzenia:  collage tradycyjny, collage wykonany cyfrowo, collage dźwięk i obraz – format i technika wykonania pracy tradycyjnej i grafiki komputerowej  - bez ograniczeń, collage dźwięk i obraz – czas trwania do 5 minut - może to być prezentacja multimedialna).

Uwaga! Prace mogą tworzyć dzieci ze swoimi rodzicami i dziadkami! Jednym z celów jest wzmocnienie więzi międzypokoleniowych, np. poprzez rodzinne poszukiwanie miejsc ze starych fotografii.

Szczegółowe informacje w regulaminie projektu.

regulamin projektu edukacyjnego collage (doc) 0.12mb, (Pobrań: 115)