Konkurs Poezji Patriotycznej

23 maja 2019r.

23 mają 2019 roku odbyła się w naszej szkole dziesiąta edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Patriotycznej. Tegoroczne hasło brzmiało "Polska oczami kobiet". Jury zadecydowało o przyznaniu ex aequo dwóch nagród za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, czego powodem był wysoki i wyrównany poziom, jaki prezentowali recytujący uczestnicy.
Nad organizacją oraz przebiegiem konkursu czuwały: p. Jadwiga Jaszkowska, p. Monika Kluzowska-Carcamo, p. Iga Cichoń oraz p. Dobrosława Zbroja.
A oto nagrodzeni uczniowie: I miejsce - Anna Pabich z SP 5 - Maja Sass z SP 2 II miejsce - Mateusz Mironiuk z SP 12 - Alicja Filipiak z SP 13 III miejsce - Amelia Mikusek z SP 12 - Alicja Zielonka z SP 11 Wyróżnienia: - Nadia Domarańczyk z SP 13 - Antoni Eksman z SP 5 - Zofia Filipiak z SP 13 - Anna Kołowrotkiewicz z SP 12 - Marta Nadajewska z SP 12 - Adrian Olszewski z SP 11 - Łucja Starościc z SP 3

Foto: Ania Tomecka