Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
ZAPISY DO SZKOŁY NA r.SZK. 2020/2021

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że „zgłoszenia” uczniów z obwodu oraz „wnioski”      o przyjęcie uczniów spoza obwodu będą przyjmowane w wersji elektronicznej za pośrednictwem ePUAP lub na adres sp2@sp2.piotrkow.pl.
W szczególnych przypadkach można zostawić dokumenty
w skrzynce z napisem „Rekrutacja” przy portierni.
Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni! Nabór uczniów z obwodu szkoły trwa do końca marca. Rekrutacja uczniów spoza obwodu będzie prowadzona od 1 do 6 kwietnia. Druki dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sp2.piotrkow.pl w zakładce „Rekrutacja”.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim mieści się przy ul. Kostromskiej 50. Budynek posiada najnowocześniejszą bazę w mieście,
jest przystosowany do potrzeb uczniów szkoły podstawowej,
w tym uczniów niepełnosprawnych. Szkoła posiada świetlicę, stołówkę,
bibliotekę z centrum informacji multimedialnej, ekopracownię,
 profesjonalnie przygotowane pracownie przedmiotowe, halę sportową, salę gimnastyczną, nowoczesny kompleks boisk oraz bezpieczny plac zabaw. Zapewniamy stałą opiekę pielęgniarki, stomatologa, pedagoga oraz psychologa. Wnętrze budynku i jego otoczenie są  zabezpieczone przez monitoring wizyjny.

Gwarantujemy zajęcia lekcyjne w godz. 8.00 – 15.30

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY  2020/2021

W dniach od 24.02 - 13.03.2020 roku przeprowadzona będzie rekrutacja dzieci do klas I
na rok szkolny 2020/2021 zamieszkałych w obwodzie szkoły.
Wobec powyższego uprzejmie prosimy rodziców/ prawnych opiekunów o złożenie
w sekretariacie placówki wypełnionego zgłoszenia dziecka do szkoły.

Niedotrzymanie powyższego terminu spowoduje nieumieszczenie dziecka na liście uczniów
Szkoły Podstawowej nr 2 w roku szkolnym 2020/2021.
Wnioski o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły
będą przyjmowane od 01.04 do 06.04.2020r.
– harmonogram i kryteria rekrutacji są podane w osobnym pliku.
Zgłoszenia oraz wnioski dotyczące przyjęcia dziecka do szkoły można pobrać w sekretariacie
lub ze strony internetowej szkoły z zakładki „Rekrutacja”.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY [zobacz]

Granice obwodu szkoły:

Wojska Polskiego (od trasy A-1 do Armii Krajowej strona południowa), Armii Krajowej do Słowackiego, północna strona Słowackiego do trasy A-1, aleja 800-lecia, aleja Concordii, Brzozowa, Bystra, Cedrowa,Czysta,Daniłowskiego,Dębowa,Doroszewskiego,Głęboka, Jarzębinowa, Kamienna, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska (od Wojska Polskiego do Słowackiego), Kościelna, Letnia, Lipowa, Liściasta, Modrzewskiego, Matejki, Płytka, Polna (od Armii Krajowej),  Przelotowa, Reja, Rejtana, Rzeczna, Stawowa, Szkolna (od Armii Krajowej do Kostromskiej), Twardosławicka, Urwista, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zawodzie (do Słowackiego), Źródlana.

Zgłoszenia oraz wnioski dotyczące przyjęcia dziecka do szkoły
można pobrać w sekretariacie
lub ze strony internetowej szkoły (poniżej).

Zasady oraz harmonogram rekrutacji
Oswiadczenie woli przyjęcia
Wniosek do kl. I
Wniosek do kl. II - VIII