Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
ZAPISY DO KLASY PIĄTEJ USPORTOWIONEJ
Z PIŁKĄ NOŻNĄ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
ogłasza nabór dziewcząt i chłopców do klasy piątej usportowionej z piłką nożną
na rok szkolny 2019/2020. Wnioski o przeniesienie ucznia są dostępne na stronie internetowej szkoły www.sp2.piotrkow.pl w zakładce REKRUTACJA. Wypełnione wnioski należy składać w sekretariacie szkoły z dopiskiem „do klasy usportowionej”
.

ZAPISY DO SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
w Piotrkowie Trybunalskim mieści się przy ul. Kostromskiej 50.
Budynek posiada najnowocześniejszą bazę w mieście, jest przystosowany do potrzeb uczniów szkoły podstawowej, w tym uczniów niepełnosprawnych.
Szkoła posiada świetlicę, stołówkę,
bibliotekę z centrum informacji multimedialnej, ekopracownię,
 profesjonalnie przygotowane pracownie przedmiotowe, halę sportową, salę gimnastyczną oraz kompleks boisk. W roku 2019 boiska zostaną pokryte nawierzchnią syntetyczną
i powstanie plac zabaw. Zapewniamy stałą opiekę pielęgniarki, stomatologa, pedagoga oraz psychologa. Wnętrze budynku i jego otoczenie są  zabezpieczone przez monitoring wizyjny.

Gwarantujemy zajęcia lekcyjne w godz. 8.00 – 15.30

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY  2019/2020
W dniach od 25.02 - 15.03.2019 roku przeprowadzona będzie rekrutacja dzieci do klas I        na rok szkolny 2019/2020 zamieszkałych w obwodzie szkoły.
Wobec powyższego uprzejmie prosimy rodziców/ prawnych opiekunów o złożenie w sekretariacie placówki wypełnionego zgłoszenia dziecka do szkoły.

Niedotrzymanie powyższego terminu spowoduje nieumieszczenie dziecka na liście uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w roku szkolnym 2019/2020.

Wnioski o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły będą przyjmowane od 04.04 do 08.04.2019r. – harmonogram i kryteria rekrutacji są podane w osobnym pliku.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY [zobacz]

ZAPISY DO KLASY CZWARTEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Prowadzimy nabór uczniów do klasy IV na rok szkolny 2019/2020. Istnieje możliwość utworzenia klasy sportowej. Osoby zainteresowane proszone są o składanie wniosków
o przeniesienie ucznia w sekretariacie szkoły.

INNE ZAPISY
Jest możliwość zapisu uczniów zamieszkujących w nowym obwodzie szkoły
także do klas od piątej do ósmej (jeżeli zgłoszona ilość uczniów pozwoli
na utworzenie nowego oddziału).

Granice nowego obwodu szkoły:

Wojska Polskiego (od trasy A-1 do Armii Krajowej strona południowa), Armii Krajowej do Słowackiego, północna strona Słowackiego do trasy A-1, aleja 800-lecia, aleja Concordii, Brzozowa, Bystra, Cedrowa,Czysta,Daniłowskiego,Dębowa,Doroszewskiego,Głęboka, Jarzębinowa, Kamienna, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska (od Wojska Polskiego do Słowackiego), Kościelna, Letnia, Lipowa, Liściasta, Modrzewskiego, Matejki, Płytka, Polna (od Armii Krajowej),  Przelotowa, Reja, Rejtana, Rzeczna, Stawowa, Szkolna (od Armii Krajowej do Kostromskiej), Twardosławicka, Urwista, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zawodzie (do Słowackiego), Źródlana.

Zgłoszenia oraz wnioski dotyczące przyjęcia dziecka do szkoły
można pobrać w sekretariacie
lub ze strony internetowej szkoły (poniżej).

Zasady oraz harmonogram rekrutacji
Wniosek do kl. I
Wniosek do kl. II - VIII
Zgłoszenie do kl. I