Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim mieści się przy ul. Kostromskiej 50. Budynek posiada najnowocześniejszą bazę w mieście, jest przystosowany do potrzeb uczniów szkoły podstawowej, w tym uczniów niepełnosprawnych. Szkoła posiada świetlicę, stołówkę, bibliotekę z centrum informacji multimedialnej, ekopracownię
profesjonalnie przygotowane pracownie przedmiotowe, halę sportową, salę gimnastyczną, nowoczesny kompleks boisk oraz bezpieczny plac zabaw. Zapewniamy stałą opiekę pielęgniarki, stomatologa, pedagoga oraz psychologa.
Wnętrze budynku i jego otoczenie są  zabezpieczone przez monitoring wizyjny.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY  2024/2025

W dniach 19.02.2024-15.03.2024 roku przeprowadzona będzie rekrutacja dzieci do klas I na rok szkolny 2024/2025 zamieszkałych w obwodzie szkoły. Wobec powyższego uprzejmie prosimy rodziców/prawnych opiekunów o złożenie uzupełnionego druku „Zgłoszenia” dziecka do szkoły.
Niedotrzymanie powyższego terminu spowoduje nieumieszczenie dziecka na liście uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w roku szkolnym 2024/2025.
Druk „zgłoszenia” w sprawie zapisu dziecka do szkoły można pobrać ze strony internetowej www.sp2.piotrkow.pl z zakładki „Rekrutacja”.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych „zgłoszenia” uczniów z obwodu będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w godzinach
8.00 – 15.00 lub w wersji elektronicznej na adres sp2@sp2.piotrkow.pl.

Granice obwodu szkoły:

Wojska Polskiego (od trasy A-1 do Armii Krajowej strona południowa), Armii Krajowej do Słowackiego, północna strona Słowackiego do trasy A-1, aleja 800-lecia, aleja Concordii, Brzozowa, Bystra, Cedrowa,Czysta,Daniłowskiego,Dębowa,Doroszewskiego,Głęboka, Jarzębinowa, Kamienna, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska (od Wojska Polskiego do Słowackiego), Kościelna, Letnia, Lipowa, Liściasta, Modrzewskiego, Matejki, Płytka, Polna (od Armii Krajowej),  Przelotowa, Reja, Rejtana, Rzeczna, Stawowa, Szkolna (od Armii Krajowej do Kostromskiej), Twardosławicka, Urwista, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zawodzie (do Słowackiego), Źródlana.

Zgłoszenia oraz wnioski dotyczące przyjęcia dziecka do szkoły
można pobrać w sekretariacie
lub ze strony internetowej szkoły (poniżej).

Wniosek do kl. II - VIII

Zgłoszenie do kl. I

Wniosek-kl. II-VIII (doc) 0.08mb, (pobrań: 1009)
WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY (doc) 0.02mb, (pobrań: 2403)