Baranowska Kamila | język angielski |
Barycki Leszek | technika, informatyka |
Bąkowska Monika | język polski |
Błażejewska Katarzyna | dyrektor, język niemiecki |
Brzeska Magdalena | pedagog specjalny, dor. zawod. |
Brzezińska Barbara | ed. wczesnoszkolna |
Budzisz Sylwia | technika, informatyka, EDB |
Burakowska - Ogińska Lidia | język polski |
Chrzęst Jolanta | j. angielski |
Cichoń Iga | ed. wczesnoszkolna |
Cieśliczko Katarzyna | ed. wczesnoszkolna |
Cieślik Anetta | geografia |
Cirkot Anna | matematyka |
Gajda Monika | nauczyciel wspomagający |
Gonera Izabela | ed. wczesnoszkolna |
Górka Anna | ed. wczesnoszkolna |
Gruca Małgorzata | wychowanie fizyczne |
Gruca Katarzyna | naucz. wspomagający |
Grzesik Anna | jęz. ang. |
Grzywacz Anna | plastyka |
Izdebska Magdalena | wicedyrektor, jęz. polski |
Jakubik Marzena | biologia, przyroda |
Jeż Justyna | nauczyciel wspomagający |
Jędrusiak Elżbieta | biblioteka |
Kacperek Małgorzata | język polski |
Kalinowska Anna | wych. fiz. |
Kisiel Jacek | wych. fiz. |
Kołodziejczyk-Rejniak Anna | naucz. wspomagający |
Kostrzewa Julita | jęz. angielski |
Krasoń Anna | historia, WOS wdżwr |
Kubicka Julita | ed. wczesnoszkolna |
Kucińska Agnieszka | jęz. angielski |
Lasoń Paulina | psycholog |
Leszczuk Anna | wych. fiz |
Łukasik Janusz | informatyka |
Matuszczyk Wioletta | ed. wczesnoszkolna, religia |
Mielczarek Beata | biblioteka |
Motyl- Kopertowska Beata | j. niemiecki |
Odrzywół Anna | wych. fiz. |
Patek Dominika | historia, rewalidacja |
Paul Agata | matematyka |
Pęcina Bogumił | matematyka |
Piera Katarzyna | ed. wczesnoszkolna |
Pietrzyk Dagmara | muzyka |
Przybył Małgorzata | wicedyrektor, matematyka |
Purgał Maciej | informatyka, jęz. polski |
Chodacka Urszula | jęz. niem. |
Rejmicz Izabella | religia |
Rogalska Marta | fizyka |
Siedlak Dorota | ed. wczesnoszkolna |
Sikora Monika | jęz. ang. |
Skrzypczyńska-Krata Anna | muzyka |
Sperczyńska Karina | ed. wczesnoszkolna |
Staniszewski Łukasz | świetlica, historia, wdżr |
Stasiak - Grzeszek Magdalena | geografia |
Strzelczyk Anna | ed. wczesnoszkolna |
Sudowski Paweł | religia |
Szadkowska Emilia | jęz. ang. |
Szafranek Marta | naucz. wspomagający |
Szczepanik Arleta | naucz. wspomagający |
Szelest Anna | jęz. polski |
Szymczyk Franciszek | wych. fiz. |
Trojanowska-Nienałtowska Katarzyna | jęz. angielski |
Walasik Alina | pedagog |
Wąchała Paweł | wych. fiz. |
Warych - Czajka Anna | jęz. polski |
Wojdal Alina | język polski, język polski dla obcokrajowców |
Woźniak Magdalena | świetlica |
Wojakowska Agnieszka | świetlica |
Wujek Ewelina | ed. wczesnoszkolna |
Zasępa Zbigniew | chemia, matematyka |
Zawadzki Maciej | wych. fiz. |
Zbroja Dobrosława | historia, WOS,wdżwr |
Zielonka Natalia | ed. wczesnoszkolna |
Żak Jadwiga | religia |