Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Nauczyciele

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =

Nauczyciele

w roku szkolnym 2019/2020

 
    Nauczyciel
 
Przedmiot nauczania
 
1. Błażejewska Katarzyna - dyrektor  język niemiecki
2. Kacperek Małgorzata - wicedyrektor język polski
3. Przybył Małgorzata  - wicedyrektor matematyka
4. Baranowska Kamila język angielski
5. Barycki Leszek technika, informatyka
6. Bąkowska Monika język polski
7.  Brzeska Magdalena pedagog
8. Brzezińska Barbara edukacja wczesnoszkolna
9 Budzisz Sylwia zajęcia techniczne, informatyka
10. Burnant Katarzyna biologia
11. Crzęst Jolanta język angielski
12.  Cichoń Iga edukacja wczesnoszkolna
13. Cieśliczko Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
14.  Cieślik Anetta geografia
15. Czarczyk Agnieszka język niemiecki
16. Gonera Izabela edukacja wczesnoszkolna
17. Górka Anna edukacja wczesnoszkolna
18.  Gruca Katarzyna naucz. wspomagający
19. Gruca Małgorzata wychowanie fizyczne
20. Grzesik Anna język angielski
21. Izdebska Magdalena język polski
22. Jakubik Marzena biologia, przyroda
23. Jaszkowska Jadwiga plastyka, zajęcia artystyczne
24. Jędrusiak Elżbieta biblioteka
25. Kacperczyk Jolanta edukacja wczesnoszkolna
26. Kalinowska Anna wychowanie fizyczne
27. Kisiel Jacek wychowanie fizyczne
28. Kluzowska - Carcamo Monika język polski
29. Kołodziejczyk-Rejniak Anna język angielski
30. Kostrzewa Julita język angielski
31. Kowalska Joanna świetlica, język rosyjski
32. Kozica Małgorzata język polski
33. Krasoń Anna historia, wos
34. Kroczyński Tomasz wychowanie fizyczne
35. Kubicka Julita edukacja wczesnoszkolna
36. Kucińska Agnieszka język angielski
37. Lauks Iwona edukacja wczesnoszkolna
38. Leszczuk Anna wychowanie fizyczne
39. Matuszczyk Wioletta religia, edukacja wczesnoszkolna
40. Mielczarek Beata biblioteka
41. Motyl Kopertowska Beata edukacja wczesnoszkolna
42.  Odrzywół Anna wychowanie fizyczne
43. Patek Dominika terapia pedagog., edukacja wczesnoszkolna
44. Paul Agata matematyka
45. Pełka Krystyna fizyka
46. Pęcina Bogumił matematyka
47.  Piera Katarzyna naucz. wspomagający
48. Pirek Henryk informatyka
49. Purgał Maciej informatyka, język polski 
50. Ratajczyk Urszula język niemiecki, pedagog
51. Rejmicz Iza religia
52. Siedlak Dorota edukacja wczesnoszkolna
53. Sikora Monika język angielski
54. Sipa Ewa matematyka
55. Skrzypczyńska-Krata Anna muzyka, zajęcia art.
56. Sperczyńska Karina edukacja wczesnoszkolna
57. Staniszewski Łukasz historia
58. Sudowski Paweł religia
59. Szadkowska Emilia język angielski
60. Szafranek Marta nauczyciel wspomagający
61. Szczepanik Arleta terapia pedagog.
62. Szelest Anna język polski
63. Szymczyk Franciszek wychowanie fizyczne
64. Szymczyk Iza edukacja dla bezp., świetlica
65. Trawińska Agata psycholog
66. Trojanowska-Nienałtowska Katarzyna język angielski
67. Uniszewska Anna edukacja wczesnoszkolna
68. Walasik Alina pedagog
69. Wąchała Paweł wychowanie fizyczne
70. Włodarczyk-Sowa Karolina świetlica
71.  Woźniak Magdalena świetlica
72.  Wujek Ewelina edukacja wczesnoszkolna
73. Zasępa Zbigniew matematyka
74. Zawadzki Maciej wychowanie fizyczne
75. Zbroja Dobrosława historia, wos, WDŻR
76.  Zielonka Natalia edukacja wczesnoszkolna
77. Żak Jadwiga religia