Podium dla SP2

1.10.2020r
Na obiekcie Concordii rozegrano Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja chłopców naszej szkoły z klas 7 i 8 zajęła wysokie 3.miejsce. Skład : Dawid Siedlak , Patryk Siedlak , Krystian Wójcik , Oskar Kowalski , Filip Radziszewski , Kacper Czajka , Paweł Karliński , Wiktor Blaszczyk , Olek Piesik.
Opiekun Anna Leszczuk
Dziewczęta z klas 5 i 6 zajęły 2. miejsce. Skład zespołu : Ortel Zofia, Górnicka Laura, Malynowska Sofia, Skrobek Lena, Wieteska Michalina, Kroczyńska Iza, Kozłowska Justyna, Kukulska Dominika, Kamińska Lena, Kromer Antonina, Gumulec Zofia, Michalska Lidia.
Najwyższe miejsce na podium i awans do biegów wojewódzkich zdobyła sztafeta dziewcząt z klas 7 i 8: Matuszczyk Łucja, Adaczyńska Katarzyna, Grabowska Anastazja, Selerowicz Iga, Banaszczyk Kinga, Jarzębska Antonina, Świętczak Wiktoria, Adamczyk Weronika,Nowakowska Patrycja, Olczyk Aleksandra, Rybak Amelia, Malets Daria.
Gratulacje!

Opiekunowie: Anna Odrzywół i Anna Kalinowska