IV Turniej Tańca Nowoczesnego

9 marca 2020
9.03. 2020 r. odbył się XIV Turniej Tańca Nowoczesnego. W turnieju wystąpili uczniowie z klas Va, Vc, Vd, VIc, VIf oraz VIIIb.  Dziewczęta rywalizowały w kategorii : zespoły, duety oraz indywidualnie. Prezentacje były na bardzo wysokim poziomie tanecznym i artystycznym.
Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodki upominek a  dla zwycięzców zostało ufundowane wyjście do kręgielni w Hotelu Agat.
Występ uświetnił występ wokalny Julii Serwy oraz Weroniki Adamczyk z klasy VIb oraz wspólny taniec „belgijka”.

Zwycięzcy XIV TTN:
I miejsce:(Ex aequo) Oliwia Kondraciuk, Nadia Berezka, Julia Zawadzka, Agata Raczyńska kl Vc
                               Zosia Gumulec, Lidia Michalska, Hania Stefaniak, Zuzia Mikołajek kl Vd
II miejsce:              Paulina Famulska VIIIb
III miejsce:             Zuzanna Masiarek, Maja Legawiec. Natalia Wojech, Weronika Senderecka,
                                Weronika Jaworska,  Amelia Rybak, Kinga Banaszczyk, Julia Grzelka kl. VIc