III Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych

10 stycznia 2020r.
10 stycznia 2020 odbył się w naszej szkole III Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych. Jury w składzie: M.Przybył, A.Kucińska, J.Żak, A.Paul, A.Skrzypczyńska-Krata, K.Piera, wysłuchalo 21 kolęd i piosenek świątecznych. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III-VIII. Wszyscy młodzi artyści pięknie zaprezentowali się publiczności. Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce zajęły uczennice klasy 5d Zofia Gumulec, Julia Kowalska i Lidia Michalska,które zaśpiewały "Hej  ludzie idą święta",
II miejsce przyznano dwóm uczennicom: Wiktorii Świątczak z klasy 6f oraz Julii Serwie z klasy 6b
III miejsce zajęły uczennice klasy 3e Pola Adamus i Marysia Wereszczyńska, które razem zaśpiewały pastorałkę "Od serca do ucha"

Wyróżnienie otrzymali: Zofia Ortel i Marcel Nowicki z klasy 6e oraz Lena Sikora z klasy 3c.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu, doceniamy trud włożony w przygotowanie i walkę z tremą.
Życzymy dalszych sukcesów.
Imprezę przygotowały pani Agata Paul i pani Anna Skrzypczyńska - Krata.