W dniu 25.01.24 w naszej szkole odbyły się zawody w piłkę siatkową chłopców klas 5 i 6. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami zostali:
„Niech żyje bal” występ muzyków z Filharmonii na kółkach.
W ramach projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” w dniu 18.01.2024r  odbyło
się spotkanie z pracownikami WOPR, którzy przeprowadzili prelekcje dla klas piątych na temat "Bezpieczne ferie".
22 stycznia 2023 r.
Krzysztof Kamil Baczyński
– 103. rocznica urodzin
19-01-2024

“ITALODISCO”

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas 6-8 na karnawałową dyskotekę
W dniach 4.12.2023 - 16.01.2024 klasy 4a, 4b, 4d, 4e realizowały dwa pierwsze etapy Innowacji Pedagogicznej „Podróże po literaturze. Literackie wojaże w czasie i przestrzeni”.
Zabawę czas zacząć! Na początek uczniowie tańczyli i śpiewali do znanych piosenek z Akademii Pana Kleksa. Kulminacyjnym punktem naszego balu był bajkowy pokaz mody, na którym dzieci zaprezentowały swoje piękne stroje. Nasza świetlica wypełniona była śpiewem i tańcami. Dziękujemy naszym uczniom za udział w balu.
Na terenie naszej szkoły odbył się konkurs plastyczno-historyczny pt. „13.12.1981 - 22.07.1983. Stan wojenny w Polsce we wspomnieniach rodziców, dziadków. " Celem konkursu było upamiętnienie ważnych wydarzeń związanych z historią naszego kraju, które miały miejsce 42 lata temu.
Kolejne miesiące  upływają na twórczej nauce i zabawie z wykorzystaniem sprzętu w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.
W tym roku razem z Mikołajem przygotowaliśmy dwuetapowy konkurs świąteczny  na temat tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Głównym celem konkursu było pogłębianie wiedzy  na temat istoty świąt Bożego Narodzenia,  rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie inwencji twórczej  oraz zachęcanie do kultywowania  polskich tradycji.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl