We współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim ogłaszamy zbiórkę karmy dla psów i kotów znajdujących się na terenie Ukrainy.
Zbieramy puszki i suchą karmę.
Dary pozostawiamy na portierni.

Organizatorzy: Marta Szafranek i Urszula Ratajczyk
W niedzielne popołudnie odbyła się wideokonferencja wojewody łódzkiego z samorządowcami, podczas której wojewoda przekazał rządowe ustalenia dotyczące pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz Ukraińcom, którzy pozostali w swoim kraju

Wszyscy jesteśmy poruszeni skalą zła, które dotknęło ukraiński naród. Do naszych ukraińskich uczniów kierujemy słowa wsparcia i otuchy.

W związku z zakończeniem etapu rejonowego wojewódzkich konkursów przedmiotowych i ogłoszeniem wyników ostatecznych informujemy, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
W naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych.
 Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z sytuacją epidemiologiczną, konkurs odbył się on w wersji online.

8 lutego 2022 roku, w ponad stu krajach, obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).
Pierwszy raz w tym roku został zorganizowany konkurs dla klas 3 „Ortograficzna gra planszowa”. Celem konkursu było stworzenie gry planszowej, dzięki której podczas zabawy można utrwalić poznane zasady ortograficzne.

Samorząd Uczniowski SP2 rozstrzygnął szkolny konkurs na najładniej  udekorowaną świątecznie pracownię.
Nagrodzeni to:
- kl. 7c (I miejsce) - 2 wybrane dni bez pytania na lekcjach,
- kl. 4b, 8c (II miejsce) - 1 dzień bez pytania na lekcjach,
- kl. 7d (III miejsce) - słodki upominek.
Gratulujemy!!!
Jak co roku, organizowany był w naszej szkole konkurs plastyczny Portret nauczyciela – pół żartem, pół serio.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl