Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Nauczyciele

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

Nauczyciele

w roku szkolnym 2020/2021

 
Baranowska Kamila język angielski
Barycki Leszek techn, informatyka
Bąkowska Monika język polski
Błażejewska Katarzyna dyrektor, język niemiecki
Brzeska Magdalena pedagog, dor. zawod.
Brzezińska Barbara ed. wczesnoszkolna
Budzisz Sylwia techn, inform
Chrzęst Jolanta świetlica
Cichoń Iga ed. wczesnoszkolna
Cieśliczko Katarzyna ed. wczesnoszkolna
Cieślik Anetta geografia,
Czarczyk Agnieszka język niemiecki
Gajda Monika ed. wczesnoszkolna
Gonera Izabela ed. wczesnoszkolna
Górka Anna ed. wczesnoszkolna
Gruca Katarzyna naucz. wspomagający
Grzesik Anna jęz. ang.
Izdebska Magdalena jęz. polski
Jakubik Marzena biologia, przyroda
Jaszkowska Jadwiga plastyka
Jędrusiak Elżbieta biblioteka
Kacperek Małgorzata wicedyrektor, język polski
Kalinowska Anna wych. fiz.
Kisiel Jacek wych. fiz.
Kluzowska – Carcamo Monika jęz. polski
Kołodziejczyk-Rejniak Anna naucz. wspomagający
Kostrzewa Julita jęz. angielski
Kozłowska Malwina ed. wczesnoszkolna
Krasoń Anna historia, WOS wdżwr
Kroczyński Tomasz wych.fiz.
Kubicka Julita ed. wczesnoszkolna
Kucińska Agnieszka jęz. angielski
Leszczuk Anna wych. fiz
Matuszczyk Wioletta ed. wczesnoszkolna, religia
Mielczarek Beata biblioteka
Motyl- Kopertowska Beata ed. wczesnoszkolna
Odrzywół Anna wych. fiz.
Ostrowska Dorota świetlica
Patek Dominika ed. wczesnoszkolna, przyroda
Paul Agata matematyka
Pelikan Tomasz edb
Pełka Krystyna fizyka
Pęcina Bogumił matematyka
Piera Katarzyna ed. wczesnoszkolna
Pirek Henryk informatyka
Przybył Małgorzata
wicedyrektor  matematyka
Purgał Maciej inform jęz polski
Ratajczyk Urszula jęz. niem.
Rejmicz Izabella religia
Siedlak Dorota ed. wczesnoszkolna
Sikora Monika jęz. ang.
Sipa Ewa matematyka
Skrzypczyńska-Krata Anna muzyka
Sperczyńska Karina ed. wczesnoszkolna
Staniszewski Łukasz świetlica, historia, wdżr
Sudowski Paweł religia
Szadkowska Emilia jęz. ang.
Szafranek Marta naucz. wspomagający
Szczepanik Arleta naucz. wspomagający
Szelest Anna jęz. polski
Szymczyk Franciszek wych. fiz.
Trojanowska-Nienałtowska Katarzyna jęz. angielski
Walasik Alina pedagog
Wąchała Paweł wych. fiz.
Wojdal Alina świetlica
Woźniak Magdalena świetlica
Wujek Ewelina ed. wczesnoszkolna
Zasępa Zbigniew chemia, matematyka
Zawadzki Maciej wych. fiz.
Zbroja Dobrosława historia, WOS ,wdżwr
Zielonka Natalia ed. wczesnoszkolna
Żak Jadwiga religia