Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Nauczyciele

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

Nauczyciele

w roku szkolnym 2018/2019

 
    Nauczyciel
 
Przedmiot nauczania
 
1. Błażejewska Katarzyna - dyrektor  język niemiecki
2. Kacperek Małgorzata - wicedyrektor język polski
3. Przybył Małgorzata  - wicedyrektor matematyka
4. Baranowska Kamila język angielski
5. Barycki Leszek zajęcia techniczne, informatyka
6. Bąkowska Monika język polski
7. Borkowski Adrian język angielski
8.  Brzeska Magdalena pedagog
9. Brzezińska Barbara edukacja wczesnoszkolna
10. Buchalska Iwona nauczyciel wspomagający
11. Budzisz Sylwia zajęcia techniczne, informatyka
12. Burnant Katarzyna biologia
13.  Cichoń Iga język polsk
14. Cieśliczko Katarzyna ed. wczesnoszkolna
15.  Cieślik Anetta geografia
16. Czarczyk Agnieszka język niemiecki
17. Czarczyk Michał historia, wos, WDŻR
18. Gonera Izabela edukacja wczesnoszkolna
19. Górka Anna edukacja wczesnoszkolna
20.  Gruca Katarzyna naucz. wspomagający
21. Gruca Małgorzata wychowanie fizyczne
22. Grzesik Anna język angielski
23. Izdebska Magdalena język polski
24. Jakubik Marzena wychowanie fizyczne
25. Jaszkowska Jadwiga plastyka, zajęcia artystyczne
26. Jędrusiak Elżbieta biblioteka
27. Kacperczyk Jolanta edukacja wczesnoszkolna
28. Kalinowska Anna wychowanie fizyczne
29. Kisiel Jacek wychowanie fizyczne
30. Kluzowska - Carcamo Monika język polski
31. Kołacińska Anna język polski
32. Kołodziejczyk-Rejniak Anna język angielski
33.  Korycka Agata psycholog
34. Kostrzewa Julita nauczyciel wspomagający
35. Kowalska Joanna świetlica, język rosyjski
36. Krasoń Anna historia, wos
37. Kroczyński Tomasz wychowanie fizyczne
38. Kubicka Julita edukacja wczesnoszkolna
39. Kucińska Agnieszka język angielski
40. Lauks Iwona edukacja wczesnoszkolna
41. Leszczuk Anna wychowanie fizyczne
42. Matuszczyk Wioletta religia
43. Mielczarek Beata biblioteka
44. Motyl Kopertowska Beata język niemiecki
45.  Odrzywół Anna wychowanie fizyczne
46. Paul Agata matematyka, informatyka
47. Pełeszczak Piotr historia, WOS
48. Pełka Krystyna fizyka
49. Pęcina Bogumił matematyka
50.  Piera Katarzyna naucz. wspomagający
51. Pirek Barbara matematyka
52. Pirek Henryk informatyka
53.  Piwowarska Kinga świetlica
54. Pruba Małgorzata matematyka
55. Purgał Maciej informatyka, język polski 
56. Ratajczyk Urszula język niemiecki
57. Rejmicz Iza religia
58. Siedlak Dorota nauczyciel wspomagający
59. Sikora Monika język angielski
60. Sipa Ewa matematyka
61. Skrzypczyńska Anna muzyka, zajęcia art.
62. Sperczyńska Karina edukacja wczesnoszkolna
63. Staniszewski Łukasz historia
64. Sudowski Paweł religia
65. Szadkowska Emilia język angielski
66. Szafranek Marta nauczyciel wspomagający
67. Szelest Anna język polski
68. Szymczyk Franciszek wychowanie fizyczne
69. Szymczyk Iza edukacja dla bezp., świetlica
70. Trojanowska-Nienałtowska Katarzyna język angielski
71. Uniszewska Anna edukacja wczesnoszkolna
72. Walasik Alina pedagog
73. Wąchała Paweł wychowanie fizyczne
74.  Więcek Ewa wychowanie fizyczne
75. Włodarczyk Karolina świetlica
76.  Woźniak Magdalena świetlica
77.  Wujek Ewelina edukacja wczesnoszkolna
78. Zasępa Zbigniew matematyka
79. Zawadzki Maciej wychowanie fizyczne
80. Zbroja Dobrosława historia, wos, WDŻR
81.  Zielonka Natalia nauczyciel wspomagający
82. Żak Jadwiga religia