Dnia 28 marca odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego w Gimnazjum w Moszczenicy.
W sobotę, 25 marca 2017 r., na terenie lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej miała miejsce uroczystość odsłonięcia pomnika poświęconego pamięci węgierskiego pilota - Eugeniusza Sziklaya.
W Łodzi, w auli Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ  odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody dla najlepszych uczestników konkursu Matematyka Moja Pasja.
W ramach obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 20-21 marca br. w Gimnazjum nr 5 odbyły się warsztaty taneczne z węgierskim zespołem "Lajta".
18 marca 2017 roku drużyna Szkolnego Koła Geograficzno-Turystycznego HORYZONT  powitała wiosnę biorąc udział w rajdzie PTTK TOPIENIE MARZANNY.
W dniu 9-03-2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Tryb. odbył się  II Konkurs Mechaniczny, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Leszka Baryckiego.
Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów (ostatniego już) XV Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego.
28-02-2017

OSTATKI

KONIEC KARNAWAŁU
W niedzielę 26 lutego 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.