W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w dniu 8 grudnia podczas przerw, w naszym gimnazjum odbyła sprzedaż ciast upieczonych przez uczniów.
12-12-2015

Kiermasz ciast

07-12-2015

Kolędowanie

W dniu 7 grudnia podczas konsultacji rodzice mieli okazję posłuchać kolęd w różnych językach i zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.
We wtorek 10-go listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca 97-ą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
07-11-2015

RAJD PARASOLOWY

7 listopada 2015 roku drużyna Szkolnego Koła Geograficzno-Turystycznego "HORYZONT" uczestniczyła w RAJDZIE PARASOLOWYM, organizowanym przez piotrkowski oddział PTTK.
24-10-2015

Bijemy Rekord W RKO

16 października 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.
W naszym gimnazjum był on połączony wraz ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych i obchodzony bardzo uroczyście.
03-10-2015

Dyskoteka

W piątek 2 października odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka.

Zobacz kilka fotek:
W sobotę, 26 września, 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i opiekunami wzięli udział w uroczystości upamiętniającej 90.rocznicę tragicznej śmierci węgierskiego pilota – Eugeniusza Szyklay’a.
PRZEWODNICZĄCĄ SAMORZĄDU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 ZOSTAŁA PATRYCJA SKROBEK KL. III D