Wycieczka do Lasu Łagiewnickiego

18 czerwca br. młodzież z naszego gimnazjum odwiedziła Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim,
gdzie odbyły się zajęcia przyrodniczo-leśne.
Opiekunami uczestników wycieczki były: p. Marzena Jakubik, p. Małgorzata Orżyńska oraz p. Jadwiga Żak.
Spotkanie w lesie pozwoliło uczniom uzupełnić wiedzę o praktyczne doświadczenia i utrwalić dotychczas zdobyte wiadomości.
Uczestnicy otrzymali karty pracy, materiały i sprzęt do badań. Samodzielnie przeprowadzali badania i analizowali ich wyniki. Zajęcia te miały również na celu zainteresować młodzież skomplikowanym światem życia na Ziemi.gdzie odbyły się zajęcia przyrodniczo-leśne.