Wizyta w Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka

Dnia 6 czerwca 2017 roku uczniowie klasy IIIa odwiedzili Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka
Dnia 6 czerwca 2017 roku uczniowie klasy IIIa (Paweł Antosik, Jakub Kosmania, Adam Rześny, Kacper Sitek) wraz z nauczycielem Martą Szafranek zorganizowali spotkanie z podopiecznymi i ich opiekunami w Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Celem wizyty było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywizacja młodzieży oraz integracja zespołu klasowego z dziećmi z rodzin zastępczych. Uczniowie klasy III a zaproponowali młodszym kolegom udział w drużynowych zawodach sportowych. Zajęcia te dostarczyły uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń, obfitowały w duże emocje i wyzwoliły ducha walki. Na zakończenie imprezy pani Katarzyna Magiera wręczyła uczniom klasy III a podziękowania za trzyletnie zaangażowanie w organizację zajęć w ramach spotkań integracyjnych dla dzieci z rodzin zastępczych objętych wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.