Ważny Komunikat dla uczniów

dla uczniów
UWAGA !
Drodzy Uczniowie!

Niebawem, za pośrednictwem Waszych wychowawców, otrzymacie loginy i hasła dostępu do pakietu Office 365. Dokonując logowania na stronie www.office.com uzyskacie bezpłatny dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Teams, Forms i wielu innych. Każdy z Was posiada także swój e-mail (pocztę elektroniczną) w usłudze Outlook według wzorca: pierwsza litera imienia i nazwisko@sp2pt.onmicrosoft.com o pojemności 50 gigabajtów
oraz dysk OneDrive w chmurze o pojemności 1 terabajt.
Za pośrednictwem wyżej wymienionej poczty elektronicznej będziecie otrzymywać ważne informacje ze szkoły, wiadomości od nauczycieli i wychowawców, w tym o spotkaniach     on-line. Bardzo proszę o zainstalowanie ( po zalogowaniu się na www.office.com ) aplikacji Teams na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Jest to aplikacja umożliwiająca spotkania on-line, które będą elementem kształcenia na odległość w naszej szkole.

ważny komunikat dla uczniów (docx) 0.01mb, (Pobrań: 737)