Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

„Zachowaj trzeźwy umysł”
W sobotni poranek 7 grudnia 2019 r. w Centrum Rekreacyjnym w Piotrkowie Trybunalskim nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. W swoich kategoriach wiekowych miejsca zajęli:
  • Izabela Kroczyńska         klasa Vb     (I miejsce kategoria wiekowa 2009 i młodsi)
  • Eryk Warchuliński          klasa VIIb ( III miejsce kategoria wiekowa 2006-2008)
  • Ksawery Kroczyński       klasa VIIb  ( VII miejsce kategoria wiekowa 2003-2005)
Celem turnieju była popularyzacja czynnego wypoczynku, za miejsca od I-III uczniowie otrzymywali puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich pozostałych uczestników były pyszne słodkości.
                                                                                                              Opiekunem grupy był Tomasz Kroczyński