Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

„Pani Jesień w żółtej sukience”
W naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Pani Jesień w żółtej sukience”. Uczniowie mieli za zadanie wykonać suknię dla pani Jesieni z wykorzystaniem darów natury. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno barw jesiennych, rozwijanie kreatywności i umiejętności wykorzystania różnorodnych form i technik plastycznych.
Nauczyciele odpowiedzialni za konkurs:
Dorota Siedlak, Anna Kołodziejczyk-Rejniak, Karina Sperczyńska i Katarzyna Cieśliczko.

„Pani Jesień w żółtej sukience” - rozstrzygnięcie konkursu.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3 naszej szkoły. Uczniowie nagrodzeni: Iga Błaszczyk kl.3 e – I miejsce, Kinga Lesiak kl. 2 a – I miejsce, Amelia Kubera kl. 3 e – II miejsce, Lila Miśkiewicz kl. 3 c – III miejsce oraz Lena Sadłowska kl. 1 a – wyróżnienie.
Komisja konkursowa w składzie: Marta Szafranek, Natalia Zielonka oraz Anna Skrzypczyńska – Krata.
Ze względu na stan pandemii, nagrody zostaną przekazane dzieciom po powrocie do szkoły.

pani j (pdf) 1.31mb, (Pobrań: 197)