Konkurs ekologiczno-czytelniczy

ekolandia
Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkursie organizowanym przez  Miejską Bibliotekę Publiczna.
W konkursie rywalizowali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej 12, Szkoły Podstawowej nr 13, Prywatnej Szkoły Podstawowej, Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1.
  I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11, II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 13, Prywatna Szkoła Podstawowa zaś III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Katolicka Szkoła Podstawowa.
Najważniejszym celem jaki przyświecał organizatorom konkursu było zainteresowanie dzieci światem przyrody, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, rozbudzenie świadomości ekologicznej, ale i rozwijanie wrażliwości plastycznej i twórczej wyobraźni.