Komunikat Parafii św. Jana Pawła II

Dotyczy I Komunii św. w roku 2020
Komunikat Parafii św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim
dot. I Komunii św. w roku 2020
W nawiązaniu do Dekretu Arcybiskupa Grzegorza Rysia w sprawie I Komunii św. (z dnia 31.03.2020r.)  przekładamy termin I Komunii św. Wszyscy jesteśmy świadkami rozprzestrzeniającej się epidemii korona wirusa, dlatego podajemy terminy I Komunii św.
6 IX 2020r.                       III SPSK – 10:30                            III A – 12:00
13 IX 2020r.                     III B – 10:30                                    III C – 12:00
20 IX 2020r.                     III D – 10:30                                   III E – 12:00
Terminy prób przed I Komunią św. podamy w późniejszym terminie.
               Chcielibyśmy w tych terminach udzielić I Komunii św. państwa dzieciom, ale wszyscy jesteśmy świadomi, że jeżeli zagrożenie nie minie i stan epidemiczny będzie utrzymany będziemy musieli podać nowe terminy.
               Jeżeli zostaną zmienione zarządzenia dotyczące zgromadzeń i na Mszach św. będzie mogło uczestniczyć do 50 osób proponujemy Komunię św. indywidualną. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny 665-858-955.
               Bardzo prosimy w tym czasie w niedzielę uczestniczyć we Mszach św.
przez Internet (www.jp2piotrkow.eu i https://www.facebook.com/jp2piotrkow/).
Niech ten czas, w którym wspólnie uczestniczymy będzie czasem przygotowania duchowego dzieci i rodziców.

Z pamięcią w modlitwie
Ks. Proboszcz Jacek Tyluś