I miejsce w konkursie historycznym

W sobotę, 22 kwietnia, dwie nasze drużyny wzięły udział w XXIX Międzyszkolnym Konkursie „Piotrków Trybunalski – Moje Miasto” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
 Zespół z 5 klasy w składzie Agata Jabłońska, Maja Wiączek oraz Agata Wieprzkowicz zajął pierwsze miejsce! Zespół zaprezentował się  znakomicie w każdym z etapów rywalizacji (gra miejska, test w MBP, sceniczna prezentacja obiektu i rozpoznawanie zabytków) i pokonał 14 drużyn . Opiekunem uczniów był pan Łukasz Staniszewski, który przygotował uczniów do konkursu. Gratulujemy i jesteśmy dumni!
Drugi zespół z klasy 6 w składzie Maciej Kamiński, Igor Mędrzycki oraz Patryk Paduch zaprezentował się wspaniale, ale odpadł z rywalizacji.