Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Brawo dwójka!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
zdjęcie
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w V Mitingu Lekkoatletycznym.
W dniu 21 kwietnia 2016 r. na Stadionie Miejski, ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Sportu i Rekreacji  wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym byli organizatorami „ V Mitingu Lekkoatletycznego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych”.
 W zawodach wzięły udział : Szkoła Podstawowa Nr 2, ZSG Nr 1/Szkoła Podstawowa  Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 5,Szkoła Podstawowa Nr 8, Szkoła Podstawowa  Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 11, Szkoła Podstawowa Nr 12, Szkoła Podstawowa Nr 13, Szkoła Podstawowa Nr 16.

Wyniki:
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
I miejsce – Magdalena Berlińska – Sp Nr 16 – 43 m
II miejsce – Wiktoria Guść – ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 42 m
III miejsce – Nadia Pawłowska  – ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 38 m

Rzut piłeczką palantową chłopców
I miejsce – Daniel Turlik– ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 67 m
II miejsce – Piotr Mielczarek – SP Nr 2 – 49 m BRAWO!
III miejsce – Maksymilian Danielak – SP Nr 11 – 47 m

Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Sandra Jakubiak – SP Nr 11 – 3,90 m
II miejsce – Patrycja Rosińska – SP Nr 5 – 3,83 m
III miejsce – Roksana Stryjkowska – SP Nr 11 – 3,82 m

Skok w dal chłopców
I miejsce – Daniel Turlik –ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 5,16 m
II miejsce –Mikołaj Słowiński  – SP Nr 2 – 4,78 m BRAWO!
III miejsce –Dorian Domarańczyk  – SP Nr 2 – 4,68 m

Biegi : 60 m – dziewcząt
I miejsce –Małgorzata Krawiec  – SP Nr 16 – 8,59
II miejsce –Paulina Olejnik  – SP Nr 13 – 8,67
III miejsce – Karolina Ambrozik– SP Nr 12 – 8,79

60 m - chłopców
I miejsce – Daniel Turlik – ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 8,10
II miejsce – Mikołaj Słowiński  – SP Nr 2 – 8,19 BRAWO!
III miejsce – Wiktor Jagodziński – SP Nr 5 – 8,55

600 m -  dziewcząt
I miejsce – Karolina Ambrozik – SP Nr 12 – 1,57’61
II miejsce – Daria Bujacz – SP Nr 13 – 1,58’62
III miejsce – Paulina Olejnik  – SP Nr 13 – 2,02’23

1000 m -  chłopców
I miejsce – Wiktor Jagodziński  – SP Nr 5 – 3,32
II miejsce – Mikołaj Słowiński – SP Nr 2 – 3,36 BRAWO!
III miejsce – Mateusz Kaflowski – SP Nr 13 – 3,39

Klasyfikacja generalna szkół w kat. chłopców :
I miejsce – SP Nr 2 – 874 pkt. BRAWO!
II miejsce – ZSG Nr 1/SP Nr 3 – 778 pkt.
III miejsce – SP Nr 13 – 751 pkt.
IV miejsce – SP Nr 16 – 741 pkt.
V miejsce – SP Nr 5 – 726 pkt.
VI miejsce – SP Nr 8 – 700 pkt.
VII miejsce – SP Nr 12 – 645 pkt.
VIII miejsce – SP Nr 11 – 585 pkt.
IX miejsce – SP Nr 10 – 494 pkt.

Reprezentacja SP2 chłopców to:Mikołaj Słowiński, Piotr Mielczarek, Jakub Kaczmarek, Adrian Kisiel, Dorian Domarańczyk, Marcel Wojtasik

Najlepsi  otrzymali puchary, medale  i nagrody rzeczowe , które wręczyli : Kierownik Edukacji Urzędu Miasta , Pan Radosław Kaczmarek  i   Dyrektor  Ośrodka Sportu i Rekreacji, Pan Leszek Heinzel.
Wszyscy uczestnicy otrzymali napoje i słodkie upominki.
powrót