Uczennica klasy trzeciej uzyskała w tym roku liczne osiągnięcia w konkursach recytatorskich, plastycznych...
Noemi tym razem przyniosła nam powodu do dumy zajmując I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpiecznie w górach, w lesie i nad wodą. WOPR przypomina -bądź ostrożny i rozważny. "
Adrianna Balińska i Natalia Zielińska z klasy Ib zajęły III miejsce.
Gratulujemy!
Zielona szkoła w Łazach 6-10 czerwca 2016
Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w grach zespołowych oraz konkurencjach lekkoatletycznych. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz Radę Osiedla Słowackiego-Północ.
W czasie festynu Straż Miejska znakowała rowery.

Uczniowie klasy IV pod opieką Pani Wandy Dybowskiej przygotowali zdrowy poczęstunek dla wszystkich uczniów.
Pani Jolanta Kacperczyk wychowawczyni klasy Ia przygotowała lekcję otwartą dla mam swoich uczniów.
Klasa szósta przygotowała projekt edukacyjny "Moda ekologiczna".

Sukces uczniów klasy szóstej w Półfinale Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Naomi Banach zdobyła I miejsce w XI Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej nr 11 Wiersze dla dzieci Tadeusz Śliwiaka
"Mniam, mniam..." Spektakl profilaktyczny.

ul. Kostromska 50
97-300 Piotrków Trybunalski
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Poniedziałek 27 stycznia 2020