We wtorek 7 grudnia w ramach realizacji polityki oświatowej państwa oraz innowacji przyrodniczych ,,Przyjaciele przyrody” odbyła się w naszej szkole prelekcja dla uczniów klas 2 i 3 z pracownikiem firmy Juko, zajmującej się gospodarką odpadami.
Byliście grzeczni?
1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym dniu odbył się wojewódzki etap konkursu „Włączmy się do wspólnego działania- razem przeciw AIDS” poruszającego tematykę chorób zakaźnych.
W dniu 24 listopada 2021 r. odbył się w wersji online III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Oblicza Ojczyzny" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

25 listopada wszyscy uczniowie klas 1-3 obchodzili Święto Pluszowego Misia.
Był to pierwszy publiczny występ zespołu w obecnym składzie i zakończony pierwszym sukcesem. Chór otrzymał III miejsce, czyli “Brązowe Pasmo” w konkursie.
22-11-2021

Edukacja muzyczna

22 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w koncercie.

Foto: Ewelina Wujek
Uczniowie klas 1-3 przez cały dzień mogli swobodnie poruszać się w swoich nocnych strojach i kapciach.
10 listopada o godzinie 11.11 wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły zaśpiewali hymn narodowy.
    Z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości  uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z historią bohaterskiej walki o wolny kraj przedstawioną w formie gazetki okolicznościowej na holu b1. Rozwiązując ciekawe zadania i rebusy uczniowie mieli okazję dowiedzieć się na przykład, kto nosił maciejówkę lub jakie działania podejmowano by w czasie niewoli zachować polską tożsamość.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl