Szkolny konkurs
"Christmas Picture Dictionary – Bożonarodzeniowy słowniczek obrazkowy dla klas 1-3"rozstrzygnięty!

Do konkursu przystąpiło wielu uczniów, którzy wykazali się pomysłowością w tworzeniu prac, w których znajdowały się słowa i zwroty świąteczne w języku angielskim.
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii:
Jan Grabowski VIII
Daria Szczepaniak VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii:
Daria Szczepaniak VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki:
Małgorzata Pawliszewska VIII
Daria Szczepaniak VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii:
Jan Grabowski VIII
Daria Szczepaniak VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego:
Zuzanna Biront VIII
Jan Gemel VIII
Maria Jagodzińska VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego:
Tymoteusz Świderek VIII
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:
Jakub Jonczyk VIII
Małgorzata Pawliszewska VIII
Daria Szczepanik VIII

Gtatulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!
13-12-2021

Turniej Szachowy

W dniu 10.12.2021 odbył się Turniej Szachowy organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.
We wtorek 7 grudnia w ramach realizacji polityki oświatowej państwa oraz innowacji przyrodniczych ,,Przyjaciele przyrody” odbyła się w naszej szkole prelekcja dla uczniów klas 2 i 3 z pracownikiem firmy Juko, zajmującej się gospodarką odpadami.
Byliście grzeczni?
1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym dniu odbył się wojewódzki etap konkursu „Włączmy się do wspólnego działania- razem przeciw AIDS” poruszającego tematykę chorób zakaźnych.
W dniu 24 listopada 2021 r. odbył się w wersji online III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Oblicza Ojczyzny" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

25 listopada wszyscy uczniowie klas 1-3 obchodzili Święto Pluszowego Misia.
Był to pierwszy publiczny występ zespołu w obecnym składzie i zakończony pierwszym sukcesem. Chór otrzymał III miejsce, czyli “Brązowe Pasmo” w konkursie.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy