Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest w naszej szkole.
17-09-2023

"Narodowe czytanie"

Nasza szkoła, tradycyjnie, przyłączyła się do corocznej akcji "Narodowe czytanie". Tym razem uczniowie podczas lekcji języka polskiego poznawali fragmenty powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkolwej.
25-08-2023

Dyplom UNICEF

Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplom za zaangażowanie w działania Klubu Szkół UNICEF w roku szkolnym 2022/2023.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY rok szkolny 2023/2024

1. Podręczniki, ćwiczeniówki do edukacji polonistycznej, matematycznej i do języka angielskiego dzieci otrzymują bezpłatnie w pierwszych tygodniach września.
Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – klasy 8.
Podziękowania dla uczniów za bardzo duże zaangażowanie w zbiórkę darów.
Gospodarstwo agroturystyczne "Agroskałka". Zabawa i nauka.
21 czerwca uczniowie klas I - III naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia pięknego przedstawienia pt. "Miś Wojtek".
Spektakl przygotowany został przez Instytut Pamięci Narodowej - Przystanek Historia. Opowiadał o niedźwiedziu Wojtku - towarzyszu żołnierzy XXII kompanii zaopatrzenia artylerii w Armii Generała  Andersa podczas II wojny światowej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało maskotkę symbolizującą głównego bohatera.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl