Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
6 marca
W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, z tej okazji uczniowie z klasy VII C przygotowali krótką akademię upamiętniającą poświęcenie niezłomnych żołnierzy, którzy po zakończeniu działań wojennych na frontach II wojny światowej, nie złożyli broni i dalej podejmowali działania zbrojne przeciw sowieckiemu okupantowi. W przedstawieniu wzięli udział: Adaczyńska Katarzyna, Bratek Natasza, Guziński Igor, Kuśmierczyk Karolina, Motylski Jakub, Olczyk Paweł, Rogalska Adrianna, Selerowicz Iga, Szulc Julita, Szymczak Weronika oraz Waśiński Bartek.
 
powrót